Postaráme sa o Vašu objednávku

U nás v masivnepostele.eu je našim záväzkom prvotriedna komunikácia s našimi zákazníkmi. Efektívnou komunikáciou sme schopní dodať našim zákazníkom špičkové služby a zaistiť bezproblémový zážitok od okamihu nákupu až po konečné doručenie ich objednávky. Akonáhle je objednávka odoslaná, začína naša zodpovednosť, pretože starostlivo kontrolujeme jej presnosť a uľahčujeme rýchle a bezproblémové dodanie alebo výrobný proces. Našim konečným cieľom je zabezpečiť, aby vám vaša nová posteľ alebo matrac prinášali obrovskú radosť čo najskôr.

Ako vyzerá naša starostlivosť o objednávku?

  • Zašleme Vám potvrduzúci email prípadné nejasnosti konzultujeme telefonicky
  • Zadáme objednávku do výroby a strážime termín realízacie
  • Starostlivo tovar zabalíme
  • Po prijatí tovaru z výroby dohodneme  termín dodania k Vám domov
  • V prípade, že odosielame tovar kurierskou službou pošleme vám emailom link na sledovanie zásielky

Potvrdenie objednávky

Po kliknutí na potvrdzovacie tlačidlo pre odoslanie objednávky vám bude obratom zaslaný potvrdzovací e-mail s komplexným prehľadom objednávky, ktorú ste zadali. Je dôležité si uvedomiť, že tento e-mail je automaticky generovaný naším serverom. V prípade, že sa rozhodnete pre platbu bankovým prevodom, bude potvrdzovací e-mail navyše obsahovať potrebné údaje k platbe.

Najneskôr v nasledujúci pracovný deň vás náš zamestnanec kontaktuje telefonicky alebo emailom, kde Vám oznámi zaevidoavnie objednávky.  Tento telefonický rozhovor predstavuje vynikajúcu príležitosť na vykonanie akýchkoľvek úprav objednávky, aktualizácie dodacej adresy alebo poskytnutie ďalších vysvetlení.

Vloženie objednávky do výroby

Postele a matrace, ktoré nemáme na sklade je potrebné vyrobiť. Preto aby mohlo byť rýchlo a správne vyrobené je potrebné všetky požiadavky zákazníka zadať do výrobného systému.

Ďalšou našou úlohou je dôsledne dohliadať na správny výrobný proces ktorý je zárukou kvalitne spracovaného výrobku. Vybrané výrobky v pravidelných intervaloch testujeme z hľadiska kvality, pevnosti a požadovanej dlhej životnosti.

Vďaka nášmu smart systému evidencie a kontroly objednávok automaticky sledujeme výrobné termíny. Pokiaľ by z nejakého nepredvídateľného dôvodu malo nastať oneskorenie dodávky z výroby budeme Vás kontaktovať.

Kontrola a balenie pred expedíciou

Pri dodaní postelí a matracov z výrobného závodu naši skladníci dôkladne skontrolujú výrobné štítky na jednotlivých balíkoch. Táto vstupná kontrola minimalizuje riziko zámeny tovaru a zaručuje, že sa k zákazníkovi dostane tovar ktorý si objednal.

Tovar, ktorý odosielame kuriérskou službou je dôkladne zabalený do čiernej strečovej  fólie, aby sa zvýšila ochrana tovaru pri preprave.

Skontrolovaný a zabalený tovar je umiestnený do nášho skladu, kde čaká na svoju expedíciu našou vlastnou dopravou prípadne kuriérskou službou.

Expedícia

Pred expedíciou tovaru z nášho skladu kontaktujeme zákazníka telefonicky, alebo emailom ohľadne možného termínu dodania tovaru na adresu zákazníka.

Postele rozvážame výhradne našou vlastnou dopravou. Matrace je možné zasielať aj kuriérskou službou

Viac informácií o doprave a cenách dopravy nájdete v sekcii doprava.

Budte prosím trpezlivý

Zákazková výroba si vyžaduje určitá čas  aby mohli byť dodržané predpísané technologké postupy a časy. 

Nie je žiaľ možné už 14 dní po zahájení výroby  poskytnúť akékoľvek informácie o termíne dodania.