Prevzatie zásielky z eshopu masivnepostele.eu

Pripravili sme pre vás krátky návod ako postupovať pri preberaní zásielky z e-shopu masivnepostele.eu.

Všetci v masivnepostele.eu robíme všetko preto, aby bol proces dodania vášho tovaru bez stresu a prípadných komplikácií.

Pri objednávke prosím berte ohľad na možnosť prístupu nákladným autom, s prístupom na miesto montáže a podobne.

Príprava na príjazd  zásielky

Pokiaľ ide o proces prepravy novej postele, dalo by sa predpokladať, že ide jednoduchú záležitosť.

Existuje však niekoľko bežných problémov, ktoré môžu nastať a ovplyvniť vašu celú skúsenosť. Na zabezpečenie hladkého prechodu je dôležité pamätať si nasledujúce kľúčové tipy:

 

Check mark icon and cross sign isolated on white. Yes or no symbol. Vector illustration

Časová rezerva

Uistite sa, že poznáte správny dátum dodania približná čas príjazdu dopravcu. Majte na pamäti, že vodič môže mať viacero nákladov pre rôznych zákazníkov, čo môže mať za následok meškanie v dôsledku zápchy, alebo nepredvídaných problémov počas vykládky. Je potrebné, aby ste si pri prijímaní objednávok vždy vyhradili dostatok času navyše, aby ste sa vyhli prípadným stresovým situáciám.

Check mark icon and cross sign isolated on white. Yes or no symbol. Vector illustration

Kontrola zásielky

Pri preberaní tovaru od vodiča dôkladne skontrolujte každý dodaný balík. Jednotlivé balíky nie je potrebné rozbaľovať stačí skontrolovať neporušenie vonkajšieho obalu prípadne ochrannej pásky. V prípade zistenia akýchkoľvek problémov zásielku nepreberajte.

Check mark icon and cross sign isolated on white. Yes or no symbol. Vector illustration

Platba

Počas dodávky dostane vodič väčšinou dostatok peňazí na vydávanie. Môžete sa však dostať do situácie, že ste „prvý v rade“ alebo zákazník na trase pred vami už za tovar zaplatil bezhotovostne. Aby ste sa vyhli komplikáciám s vrátením peňazí, majte pripravenú presnú hotovosť na dobierku.

Check mark icon and cross sign isolated on white. Yes or no symbol. Vector illustration

Prevzatie a vynáška

Väčšina našich postelí je zabalená tak, aby boli prenositeľné jednou osobou. Odporúčame však manipulovať s balíkmi dvom osobám. Pred dovozom novej postele preto dôkladne zvážte kto bude Vašu zásielku preberať a vynášať do bytu.

Check mark icon and cross sign isolated on white. Yes or no symbol. Vector illustration

Príprava priestoru pre novú posteľ

Očakávate dodanie novej postele a nemáte v pláne ju ihneď zmontovať a používať bude potrebné balíky niekde uskladniť. Pripravte si dopredu dostatočný priestor pre uloženie balíkov Prípadne si môžete s našim zákazníckym servisom dohodnúť uskladnenie v našom sklade s dodaním „JUST IN TIME“.

nie

Nepreberajte poškodený tovar

Aj napriek tomu, že v celom procese plnenia objednávky dbáme na kvalitu dopravy a bezpečnú manipuláciu sa môže stať že k vám príde výrobok s viditeľne poškodeným obalom. Poškodenú zásielku nepreberajte pretože by ďalej nemuselo byť jasné či k poškodeniu nedošlo pri následnej manipulácii u zákazníka.

nie

Nespoliehajte sa na pomoc vodiča

Vždy si zaistite v prípade potreby viac osôb na manipuláciu s tovarom. AK nemáte objednanú službu montáž, vodič nie je povinný pomáhať a vynesením. Pomoc s vynesením nie je možná z dôvodu časového plánu vykládok.

nie

Neodstranujťe hneď starú posteľ

V masivnepostele.eu veríme, že doprava, prevzatie a montáž vašej novej postele prebehne vždy hladko. No aj napriek tomu odporúčame, aby ste starú posteľ nelikvidovali predtým, ako bude nová posteľ zmontovaná a pripravená na používanie. Je dôležité mať záložný plán pre prípad, že by sa vyskytli komplikácie.