poschodová posteľ peter narural

Poschodové postele sú veľmi žiadané

Covid 19 so sebou priniesol so sebou aj pozitívny fenomén. Tým pozitívom je boom novonarodených detí.

Viac detí so sebou prináša okrem šťastia aj viac povinností a netreba zabúdať na potreby detí. Samozrejme spánok je pre deti veľmi dôležitý. Ale ako zabezpečiť dobrý spánok, ak už máte doma viac ako jedno dieťa?

Poschodové postele sú skvelým riešením najmä pre menšie byty. Zaberú menej miesta – vyžadujú minimálnu podlahovú plochu. Poschodové postele majú prístup k hornej posteli schodmi alebo rebríkom.

Výhodou poschodovej postele je aj úložný priestor. Ak máte ešte len jedno dieťa, môže horná časť slúžiť ako odkladací priestor. To robí tieto postele ideálnym aj pri plánovaní rodinky na ďalšie roky.

Nákup poschodovej postele je jednoduchý. Môžete si ich vybrať z on-line z pohodlia domova. Takto vybratá posteľ bude plne zodpovedať vašim potrebám. Bude to zároveň moderná a bezpečná posteľ pre vase deti.

Aké sú výhody poschodových postelí z masívu

  • Sú odolné

Poschodové postele z dreva sú odolné a zvládnu všetky detské hry. Ak vám záleží na radosti vašich detí, tieto postele sú dobrá voľba.

  • Bezpečie

KValitné poschodové postele z dreva sú prírodné – drevo je prírodný material, ktorý je ošetrený len základným ekologickým náterom. Žiadna chémia, len prirodzené spojenie s prírodou. Okrem toho sú bezpečné. Dielňa výrobcu masivnepostele.eu vám dáva záruku poctivého majstra.

  • Jednoduchá montáž

Montáž tohto typu postele je veľmi jednoduchá. Montáž zvládne aj menej zdatný domáci majster. Posteľ tak môžete takmer okamžite po dodaní začať používať.

Vyberte si novú poschodovú posteľ z ponuky masivnepostele.eu Spokojný s nákupom budete vy rodičia, ale predovšetkým budú šťastné vaše deti. Štýlové drevené poschodové postele sú dodané rýchlo a bezpečne.