manželská posteľ z masívu

Postele z masívu ponúkajú lepší spánok

Ak túžite po lepšom spánku, vyberte si postele z masívu! Počas spánku vaše telo regeneruje a naberá energiu na ďalší deň. Postele z masívu zlepšia váš spánok – dopočujeme aj vám overený spôsob, ako jednoducho zlepšiť spánok.

Drevo má prirodzený vzhľad. Jednoduchšie tak v spálni navodí príjemnú atmosféru na spanie. Drevo má pozitívnu energiu. Veľa štúdii tiež hovorí o dreve a jeho liečivých účinkoch.

Extra pevná smreková posteľ Lux je veľmi žiadaná pre jej minimalistický vzhľad. Je dostupná v rôznych veľkostiach. Povrchovú úpravu je možné prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám. Okrem prírodného vzhľadu je možné posteľ upraviť vo farbe: dub, jelša, biela, sivá a orech. Vyberte si svoju obľúbenú farbu a vytvorte si spálňu snov.

Smrek je bežne používané drevo. Vďaka červenej kôre smreka európskeho sa mu hovorí aj červený smrek alebo červený smrek. Drevo smreka je svetlé. Jeho povrch má jasnú štruktúru podľa jazykovitých alebo jemne pruhovaných zŕn. Smrekové drevo má pri hobľovaní matný lesk. Je to tiež veľmi živičné drevo – jeho živicové kanály sú zreteľne viditeľné v priamom priereze.

Drevo je ľahké, mäkké a veľmi elastické. Aj keď rýchlo zasychá, takmer sa netvoria praskliny.

SEN manželská posteľ

Manželská posteľ, ktorá dýcha moderným vzhľadom. Ak vyberáte posteľ, ktorá bude ideálna pre obidvoch partnerov, potom bude posteľ SEN vysnívaná voľba. Od tejto postele môžete očakávať všetky pozitíva. Kvalitu, odolnosť a najmä dobrý spánok. Určite si v nej radi vychutnáte skvelé raňajky od partnera.

Naša ponuka manželských postelí z masívneho dreva, je vyrobená ručne z tých najlepších materiálov a je dodávaná s rýchlym doručením. Manželská posteľ SEN je dostupná rôznych povrchových úpravách.

Naša ponuka manželských postelí z masívneho dreva, je vyrobená ručne z tých najlepších materiálov a je dodávaná s rýchlym doručením. Manželská posteľ SEN je dostupná rôznych povrchových úpravách.

Manželská posteľ SEN má praktický úložný priestor. Spolu s posteľou si môžete vybrať kvalitný matrac.