Ako si vybrať poschodovú posteľ

Vyberáte poschodovú posteľ do detskej izby? Poschodové postele sú obľúbenou voľbou pre deti všetkých vekových kategórii. Áno samozrejme, posteľ má slúžiť predovšetkým na kvalitný a pohodlný spánok. Ale poschodové postele ponúkajú oveľa viac výhod.

Máme pre vás niekoľko praktických informácii o výhodách, ktoré ponúkajú poschodové postele.

Šetria priestor

Jednou z najväčších výhod poschodových postelí je, že šetria priestor. Je to skvelé najmä ak máte menší byt. Uvoľníte tak priestor pre iné veci, ako napríklad stôl a komodu. Poschodová posteľ je kľúčom k vytvoreniu väčšej hracej plochy v miestnosti. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí, čo vám umožní jednoduchšie zariadiť peknú detskú izbu.

Šetria peniaze

S poschodovými posteľami nie sú spojené žiadne ďalšie náklady na čelné dosky alebo rošty. Cena poschodovej postele vychádza výhodnejšie ako dve samostatné lôžka.

Ekologické

Sú vyrobené z prírodného dreva čo z nich robí ekologickú alternatívu. Prírodné drevo je zároveň najlepší materiál pre zdravý detský spánok. Doprajte svojim deťom skutočnú kvalitu a od útleho detstva ich prirodzene môžete viesť k zdravému životnému štýlu.

TIP: Poschodové postele sú vhodné do pojazdných domov, na chalupu alebo všade tam, kde potrebujete šetriť priestor.

Doplnková posteľ

Poschodová posteľ je výhodná, ak máte aj len jedno dieťa. Druhá posteľ môže slúžiť ako šikovná doplnková posteľ pre návštevu, bez toho aby sa niekto musel cítiť stiesnene. Jedna časť môže slúžiť tiež ako herná časť.

Praktický úložný priestor

Poschodové postele môžu mať praktický úložný priestor. A toho nikdy nie je dosť. Takže aj toto je ďalšia bonusová výhoda.

Zábava

Vertikálna sloboda vyvoláva u detí predstavivosť. Poschodová posteľ je ich pevnosťou, hradom a veľa iného. Vaše deti budú takéto miesto na spanie milovať.

Dizajnové

V detskom svete sa kreativite a praktickým nápadom nekladú medze. Preto je ponuka poschodových postelí od masivnepostele.eu kreatívna. Načúvame potrebám detí a na základe skúsenosti vylepšujeme jednotlivé modely tak, aby presne spĺňali vaše očakávania a najmä potreby detí. Vyrábame postele v rôznych dizajnových povrchových úpravách a jednotlivé modely sú prispôsobené potrebám detí.