posteľ z masívu

Vyberte si správnu veľkosti postele: sprievodca veľkosťami postelí

Postele sa vyrábajú v rôznych štandardných veľkostiach. Samozrejme je možné vyrobiť atypické veľkostí postele na vaše želanie. Aká je najlepšia veľkosť postele pre vašu spálňu?

Pri kúpe postele zohľadňujeme predovšetkým pohodlie. Avšak s ohľadom na veľkosti izby, to či bývate sami alebo s partnerom si vyberáte jednoposteľ alebo manželskú posteľ.

Vyberte si správnu veľkosť postele pre váš domov.

Správna veľkosť postele zaručí komfort

Optimálna veľkosť postele vám poskytne dostatočný priestor na ležanie. Telo musí mať možnosť ležať na celej ploche. Po stranách by vám mal tiež zostať priestor. Matrac môže tiež správne poskytnúť svoj efekt vtedy, ak je telo v pohodlnej polohe na ležanie.

Štandardné veľkosti postelí

Posteľ je miesto na spánok a je to teda miesto, kde naberáme energiu. Posteľ je miesto na relax. Menšia osoba sa vo veľkej posteli bude cítiť stratená. Naopak vysoká osoba sa nezmestí do malej postele.

Veľkosti postelí pre dospelých

Jednopostele

80 x 200

90 x 200

120 x 200

Dvojposteľ

140 x 200

160 x 200

180 x 200

200 x 200

Posteľ z masívu je možné vyrobiť na mieru podľa vášho želenia. Posteľ tak môžete prispôsobiť veľkosti interiéru a špeciálnym požiadavkám.

Nezabudnite na výber pohodlného a podporného matraca, ktorý urobí s vašim spánkom zázraky. Dobre zvolená posteľ s kvalitným matracom vás ochráni pred problémami ako hádzanie, otáčanie, bolesti chrbta a prebúdzanie počas noci.