Vyspite sa lepšie: objavte výhody postele z masívu

Postele z masívu sú nielen krásne. Prírodný masív je ideálny pre dobrú posteľ a nábytok. Drevená posteľ je vyrobená z masívneho dreva. Preglejka a iné náhrady sú drevený odpad plný chemikálii.

Postele z masívu ponúkajú výhody, ktoré hľadáte

Postele z masívu sú vyrobené z tvrdého dreva. Masív je odolný a má dlhú životnosť. Ani časom nestratí svoj vzhľad. Je tiež pevný, v noci vás už nebude budiť nepríjemné vŕzganie. Drevo je prírodný materiál a preto sú postele z masívu ekologické a určené pre deti a dospelých.

Masív ponúka fantastický a štýlový vzhľad. Postele z masívu sa hodia do akejkoľvek koncepcie interiéru. Vyberte si veľkosť a farbu podľa svojej predstavy. Energia, ktorú vnesiete do spálne kúpou postele z masívu pôsobí priaznivo na energiu celého domu.  

Posteľ Ravona

Moderná manželská posteľ je vyrobené z borovicového dreva najvyššej kvality. Jednotlivé časti postele sú nalakované ekologickým vodou riediteľným lakom.

Borovicové drevo – patrí do kategórie mäkkého dreva. Má upokojujúce, zdravotné a antibakteriálne účinky. Borovicu nenapadnú hlodavce, hmyz ani roztoče. Je to veľmi odolné drevo. Vďaka vysokému obsahu prírodných živíc je borovica odolná proti vlhkosti.

Manželská posteľ Diana

Posteľ je vyrábaná ručne z masívneho smrekového dreva. Pri výrobe je kladený dôraz na kvalitu a precíznosť vyhotovenia.

Smrekové drevo sa vyznačuje dlhou životnosťou. Tí, čo uprednostňujú originálne postele vyrobené na mieru, si často vyberajú práve smrekové drevo. Výhodou je odolnosť voči vlhkosti, pevnosť a odolnosť. Smrekové drevo neabsorbuje žiadne pachy a nespôsobuje alergické reakcie.